WYWÓZ GRUZU W POZNANIU I OKOLICACH


Zapewniamy odbiór gruzu oraz fachowy transport w workach Big Bag

Oferta, którą znajdą Państwo na naszej stronie Gruzik Poznań, została dostosowana do potrzeb dużych i małych przedsiębiorstw. Realizujemy zlecenia na odbiór gruzu w Poznaniu i okolicach. Z naszych usług często korzystają firmy budowlane, remontowe, ale również klienci indywidualni. Jeśli bowiem chcą Państwo zlecić wywóz gruzu tanio, nasze przedsiębiorstwo oferuje najlepsze ceny i świetną jakość usług.

Troszczymy się o to, aby każdy wywóz gruzu spełniał Państwa oczekiwania, a jednocześnie przeprowadzony był z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa. Oferujemy transport w workach Big Bag, do którego potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Poza tym staramy się o to, aby nasze usługi były zawsze konkurencyjne. Jeśli zatem chodzi o wywóz gruzu w Poznaniu cennik naszej firmy jest naprawdę korzystny. Rozumiemy bowiem, że jeśli chodzi o wywóz gruzu cena również gra rolę. Uwzględniamy indywidualne potrzeby klientów, podchodząc do współpracy na zasadzie win-win. Wychodzimy bowiem z założenia, że nasze zadowolenie jest równie ważne, co zadowolenie naszych klientów.

Jedną z możliwości, z których możecie Państwo skorzystać, jest tak zwany telewór, który ma pojemność 1 m3 i mieści tonę gruzu. Big Bag kupują Państwo wówczas w Leroy Merlin, w dziale budowlanym. W kasie opłacacie cały koszt usługi, co dla wielu klientów jest naprawdę wygodne. Pusty wór jest poskładany i zajmuje tyle miejsca co większa teczka na dokumenty. Jest zatem łatwy w transporcie i przechowywaniu. Mając odpowiednią ilość gruzu, wystawiają Państwo wór przed budynek. Worki są zabierane samochodem typu bramowiec (taki jak zabiera kontenery), worek musi być tak ustawiony aby auto mogło podjechać do niego tyłem. Czas ładowania worka jest dowolny, co chwali sobie wielu naszych klientów. Dopiero po telefonicznym lub SMS-owym zgłoszeniu, wór zostanie odebrany w ciągu 72 godzin. Zgłoszenia przyjmujemy między godziną 8 a 21.


W worku może znajdować się gruz budowlany, czyli wszelkie pochodne ceramiczne i betonowe: tynk, glazura, terakota, dachówki, cegły, płytki, beton, kamień, kawałki umywalek i sanitariatów, pieców kaflowych, elementy metalowe konstrukcji ścian i sufitów.

 


Tanio, szybko i ekologicznie pozbędziesz się gruzu i śmieci poremontowych. Bez podpisywania umów i długich formalności. Niewielkie gabaryty naszego auta sprawiają , że docieramy tam gdzie inni nie mogą.